YAYA TOURE İDDİASI

0
1965

Transfer döneminin son gününde yaptığı transferlerle, adeta transfer döneminin şampiyonu olarak anılan Beşiktaş’ın adı her gün başka bir futbolcu ile anılmaya devam ediyor.

Futbolareti.com’un haberine göre, Manchester City’nin İspanyol menajeri Pep Guardiola’nın gözden çıkarttığı ve takımında görmek istemediği Yaya Toure ile ilgili yapılan transfer haberleri.

Yaya Toure City’den yolcu

Daha önceki yıllardan da gelen sorunların birikiminin yanı sıra futbolcuların kiloları ve atletik durumlarıyla yakından ilgilenen, gerektiğinde de ağır yaptırımlar uygulayan Pep Guardiola, Ocak ayında 33 yaşındaki Fildişi Sahilli orta saha oyuncusunu takımda görmek istemiyor.

Samir Nasri ile de benzer bir süreç yaşayan, fazla kiloları olduğu için antrenmana bile almadığı Fransız yıldız Beşiktaş’a transfer olmasına ramak kalmışken İspanya La Liga’nın yolunu tuttu.

Süper Lig’den talipleri var

6 sezondur Manchester City forması giyen ve 2 İngiltere Premier Lig şampiyonluğu yaşayan Yaya Toure’nin Ada’dan ayrılmasına kesin gözüyle bakılırken, oyuncunun menajeri Dimitri Seluk heyecan verici açıklamalar yaptı. Sky Sports’a azıklamalarda bulunan Seluk, Çink, Türkiye ve ABD’den teklifler olduğunu doğruladı.

Yaya Toure ile Beşiktaş mı ilgileniyor?

Dimitri Seluk, Süper Lig’den hangi kulübün Yaya Toure ile ilgilendiğine dair isim vermezken, söz konusu kulübün Samir Nasri’den dolayı Manchester City’yle iyi ilişkileri olan Beşiktaş’ın olabileceği iddia edildi.

Yorumlar

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER