Beşiktaş’ın yeni sezonda Ufuk Sarıca ile anlatığı iddia edildi ancak tecrübeli coach, kendisine ait Twitter hesabından haberlerin yalan olduğunu belirten bir açıklama geçti. Ufuk Sarıca’nın bu açıklamayı kısa bir süre sonra silmesi ise akıllarda soru işareti bıraktı.

Beşiktaş’ta beklenen gelişme… Erkek Basketbol Takımı’nın başına getirilmek üzere Ufuk Sarıca ile anlaşma sağlandığı iddia edildi.

Eurohoops.net’in haberine göre; uzun süre önce tecrübeli koçla el sıkışan Beşiktaş, aradaki ufak pürüzleri de tamamen kaldırdı ve Ufuk Sarıca’nın Karşıyaka’yla alacak problemini çözmesinin ardından transferi resmen duyuracak. Anlaşmanın kısa süre içerisinde resmiyete dökülmesi beklendiği belirtildi.

Haberin devamında, gelecek sezon iddialı bir kadro kurmak isteyen siyah beyazlı ekibin gelecek sezonki bütçesi ise yaklaşık 8 milyon dolar civarı olacak. Beşiktaş yönetimi bu konuda sponsorlarla yapılan görüşmelerde oldukça önemli bir aşama kaydedildiği ifade edildi.

Yalanlama geçti ama…

Bu iddia alar üzerine  tecrübeli coach, kendisine ait Twitter hesabından haberlerin yalan olduğunu belirten bir açıklama geçti. Ufuk Sarıca’nın bu açıklamayı kısa bir süre sonra silmesi ise akıllarda soru işareti bıraktı.

Bu soru işareti ise bir süre sonra cevabını buldu. Tecrübeli coach, ilk tweetinde Beşiktaş’ın ismini yazdığı için 2. kez tweeti düzelterek attı.

Haberin Kaynağı: Fanatik

Yorumlar

Paylaş