Tolgay Arslan
Tolgay Arslan

Tolgay, hakkında çıkan transfer iddialarına dair önemli açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş’ın son haftalarda yıldızı parlayan oyuncusu Tolgay Arslan taraftarlarla bir araya geldi.

Vodafone Arena Kartal Yuvası’nda düzenlenen imza gününe katılan Tolgay, Siyah Beyazlı taraftarların aldığı lisanslı ürünleri imzaladı.

Basın mensuplarına da açıklamalarda bulunan yıldız oyuncu devre arasına kadar transfer konuşmayacağını açıkladı ve “Beşiktaş ile daha masaya oturmadık.Bence büyük bir görüşme olmayacak. Sürpriz çıkmaz, onlar beni ben de onları seviyorum” dedi.

Tolgay Arslan’ın açıklamaları şu şekilde:

“Beşiktaş ile daha masaya oturmadık”

“Transfer söylentilerini bende duydum ama net olarak ayrıntıya girmek istemiyorum. Devre arasında kadar takımıma yüzde yüzümü vereceğim. Önemli maçlarımız var. Devre arasına kadar bu performansımda devam edeceğim.İlk tercihim Beşiktaş. Ben menajerime de bir transfer teklifi olursa da bana söyleme dedim. Kulübümle iyi anlaşıyorum. Beşiktaş ile daha masaya oturmadık.Bence büyük bir görüşme olmayacak.Sürpriz çıkmaz onlar beni ben de onları seviyorum. “

“Transfer konusunu devre arasında konuşacağım”

“Napoli’nin hocasından beni beğendiğini duymak şu an güzel tabi ki. Bu beni mutlu ediyor.Henüz daha 10. Haftadayız ve bazı konular hakkında bir şey söylemek için çok erken. Zor maçlar var önümüzde. Burada mutlu olduğumu herkes biliyor. Bende duydum beni transfer etmek isteyen başka takımlarda varmış. Şu an takımımla Şampiyonlar Ligi ve lige odaklandım. Yönetim bana transfer konusunda gelirse ben bu duruma karşı açığım. Ama daha çok erken her şey için. Benim önceliğim Beşiktaş’tır. Devre arasında transfer konularıyla alakalı net bir şey söyleyebilirim”

“Milli Takım için Fifa’dan pozitif karar çıkacağına inanıyorum”

“Ben Türk Milli Takımı’nı istiyorum tabi ki. Birkaç hafta sonra FIFA ile alakalı sonuç açıklanır. Bu konuda pozitif bir yanıt alacağımızı düşünüyorum. Ancak top FIFA’da ve onlar izin verirse oynarım. Alman Futbol Federasyonu ile iletişime geçtik ve onlar bana izin verdi ve serbest bıraktılar. FIFA’nın hayır demesi gibi bir sıkıntı yok. Oradan onay alacağımıza inanıyorum. Birkaç hafta sonra durum netleşir”

“Vodafone Arena’da rakipler bizden korksun”

“Üst üste zor maçlarımız var. Bu sezonki performansımızla takım olarak hiç kimseden korkmayacağımızı gösterdik. Burada Vodafone Arena’da rakipler bizden korksun. Her maçta arkamızda müthiş bir destek veriyorlar”

Yorumlar

Paylaş