Yeni sezon hazırlıklarına Avusturya’nın Leogang bölgesinde devam Beşiktaş’ta, Tolga Zengin, düzenlenen basın toplantısında gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Takımdan ayrılan Mario Gomez ve takımdan ayrılmak isteyen Jose Sosa hakkında sorulan sorulara ise Tolga Zengin şu şekilde cevap verdi;

“Sosa ve Mario Gomez keşke kalsalardı. Tabi ki aile korunma istenir ama terör her yerde var. İsmail’in de takımda kalmasını isterdik. Fakat kendine göre mutlaka haklı sebepleri vardır. Ona da başarılar diliyorum. Düşman olarak görmemek lazım. Forvet hattına takviye yapılırsa yapılır. Yapılmazsa Cenk Tosun aslanlar gibi elinden geleni yapar. Geçen sene zaten gösterdi. Gelecek yıl daha zor olacak ama bu takım her şeyin üstesinden gelebilecek güçte.

TOLGA’DAN MİLLİ TAKIM PRİM HAKKINDA YORUM

Milli Takım’da oynayan arkadaşlarımız bizim evlatlarımız. Onları da eleştirirken biraz dikkat etmek lazım. Prim konusunda çok yıpratıldılar. Sonuçta bu primlere futbolcular karar vermiyor. Karar veren merciler var. Kararı alanlar ve primi kovalayanlar futbolcular değil. Bizim zamanımızda da böyleydi. Kimin ne yaptığını da bilemezsiniz. Belki bazıları yardım yapıyordur.”

Haberin Kaynağı: HaberKarakartal.com

Yorumlar

Paylaş