Tepki çeken organizasyon
Tepki çeken organizasyon

Spor Toto Süper Lig 13. hafta mücadelesinde, deplasmanda Fenerbahçe ile karşılaşacak olan Beşiktaş’ta tek hedef galibiyet.

Sona eren deplasman yasakları ile birlikte Siyah-Beyazlı taraftarlar da takımlarını desteklemek için Kadıköy Şükrü Saraçoğlu Stadyumu’nda yerlerini alabilecek.

3 Aralık Cumartesi günü onanacak karşılaşmaya Beşiktaşlı taraftarların Siyah giyinerek gitmeye kararı herkes tarafından olumlu ve heyecan verici bir şekilde karşılanmıştı.

Fenerbahçe deplasmanına Siyah giyinerek gitme organizasyonu kararının ardından kısa bir süre sonra, bazı taraftarlarımızın ve internet sitelerinin aracılığı ile, internet üzerinden satılan bir ürüne yönlendirme yapılması dikkat ve tepki çekti.

Kulübümüzün maddi olarak zor günler geçirdiği bu dönemde, Fenerbahçe deplasmanına yapılacak olan Siyah giyinerek gitme organizasyonunun, Kartal Yuvası mağazalarına yönlendirme yapılmak yerine, başka bir firmaya yönlendirme yapılması bir çok taraftarlarımız tarafından tepki ile karşılandı.

Konu ile alakalı görüşlerine başvurduğumuz Kulüp Yöneticilerimiz, yönlendirme yapılan üründe Beşiktaş Arması kullanılmadığı için korsan ürün olmadığı, dolayısı ile herhangi bir yaptırım uygulanamayacağı, fakat Kartal Yuvası mağazaları yerine, kulübümüze maddi olarak fayda sağlamayan bir ürüne yönlendirme yapılmasının Beşiktaşlılık duruşuna ters ve etik olmadığını ifade ettiler.

Haberin Kaynağı: HaberKarakartal.com

 

 

Yorumlar

Paylaş