Sosyal medya Beşiktaş
Sosyal medya Beşiktaş

Beşiktaş’a karşı yapılan hakem hataları ve medyada yaratılmaya çalışılan algı operasyonlarına karşı sosyal medyada bir çok Beşiktaş taraftar hesabının dik duruşu birilerini ciddi anlamda rahatsız ediyor.

Özellikle geçtiğimiz hafta Fotomaç Gazetesi’nin Beşiktaş – Trabzonspor maçı sonrası attığı manşette montaj yaptığının Siyah-Beyazlı taraftarlar tarafından deşifre edilmesi, sosyal medyada Beşiktaş taraftarlarının ne kadar güçlü olduğunu bir kez daha gösterdi.

Sosyal medyada Beşiktaş’ın bu kadar güçlenmesinden rahatsız olan bazı kesimler, adeta alçakça bir tavırla, Siyah-Beyazlı hesapları Lig Tv’nin görüntülerini kullandığı gerekçesiyle Digiturk’e şikayet ederek kapattırmak çalışıyor.

Özellikle hakem hatalarını deşifre eden sosyal medya hesaplarını hedef alan Beşiktaş düşmanları, telif haklarını sebep göstererek bazı Beşiktaş taraftar hesaplarının kapanmasına sebep oldu.

Digiturk ve Twitter’ın bu yaptırımlarının çoğunluğunun Beşiktaş taraftar hesaplarına yönelik olması da büyük tepki çekti.

Haberin Kaynağı: HaberKarakartal.com

Yorumlar

Paylaş