Şenol Güneş
Şenol Güneş

Beşiktaş’ın evinde Başakşehir ile 1-1 berabere kaldığı maç sonrası teknik direktörümüz Şenol Güneş gündem hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

“”Elimizdeki oyunculardan en iyisiyle bir 11 çıkarıyoruz. Biz çıkarabileceğimiz en iyi 11’i çıkardık bugün. Bugün Adriano’nun kasığında çekme oldu, devam edebilirdi, ama kaybedebilirdik. Tosic’in var, Rhodolfo’nun var…”

“Sezon başında 6 oyuncu katıldı. Hem kadro değişiyor, hem dengeler değişiyor. Oyuncuların da değişik dünyası var. Devreye kadar, en az kayıplarla kafa kafaya gitmek istiyoruz. F.Bahçe maçından önce Darıca maçı var, ona konsantre oluyoruz. Planlama ile ilgili kimin ne niyette olduğunu bilmiyorum ama, yanlış. Kupayı Darıca’dan Kocaeli’ne niye alıyorlar bilmiyorum. Çok kötü saha dediler. Biz söyleyince tam tersini yapıyorlar. Planlamaların nasıl yapıldığını incelersiniz, perde arkasını görürseniz çok iyi anlarsınız. Şikayet etmiyorum, kimseyi art niyetli görmüyorum, sadece fikrimi söylüyorum.”

Cenk kanat, kenar oyuncusu diye bir şey yok, takım oyuncusu. Gerekirse sol beke de geçecek. Futbol keyif alınan bir oyundur. Parayı çok ön plana çıkarırsanız, yarın oynayacak oyuncu bulamazsınız. Böyle bir planlama dünyanın hiçbir yerinde yok. Ben federasyon başkanı değilim, antrenörüm”

Yorumlar

Paylaş