SAYIN BAŞKAN BEŞİKTAŞ TARAFTARININ KALBİNİ KIRMIŞTIR

0
179
Fikret Orman
Fikret Orman

Cumartesi günü oynanacak Fenerbahçe – Beşiktaş maçı için Siyah-Beyazlı taraftarlara ayrılan biletlerinin kulüp tarafından belirlenen listelere göre satılması Beşiktaşlı taraftarları tarafından tepki ile karşılandı.

Konu ile alakalı Büyük Beşiktaş Platformu Başkanı İsmail Cem Aydın, HaberKarakartal.com’a önemli açıklamalarda bulundu.

Büyük Beşiktaş Platformu Başkanı İsmail Cem Aydın’ın açıklamaları şu şekilde..

”Sayın Başkanımız ve yönetim kurulumuz,  Fenerbahçe maçında sınıfta kalmıştır. Taraftarların maça gitme arzusunu kursaklarında bırakmıştır. FEDA dönemi kulübüne destek için Kartal Yuvalarına koşan, passolig dayatması yapılmasına bile ses çıkarmayan taraftara, Fenerbahçe maçına  gelme denmiştir.

Taraftarların rahat, kolay bilet alması için çıkarıldığı söylenen passolig üzerinden satışa çıkması gereken biletler, kulübümüz tarafından belirlenen kişilere satılmıştır. Bir çok Beşiktaş taraftarının kalbi kırılmıştır.

Derneklere ve taraftara verileceği söylenen biletler kime? neye göre verilmiştir? Elbette birileri bilet alamayacaktır fakat, eğer ki Beşiktaş’a 1 kuruş bile olsa yarar sağlamaya çalışan bu insanları ötekileştirirsek, iş de o zaman kaybeden Beşiktaş olur.

Bu konuda fikrimiz nettir, biletler her maçta olduğu gibi Passolig üzerinden satışa çıkmalıdır. Dernekler de Beşiktaş’ın derneğidir, maça gitmek isteyen taraftar da Beşiktaş’ın taraftarıdır.

Ayrımcılık, halkın takımı söylemine sıkı sıkıya bağlı olan camiamızla hiç bağdaşmamıştır.”

İsmail Cem Aydın
İsmail Cem Aydın

Haberin Kaynağı: HaberKarakartal.com

Yorumlar

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER