orman2
orman2

Napoli karşısında kazanılan zafer sonrasında Beşiktaş Başkanı Fikret Orman İstanbul’a dönüş yolunda müjdeyi verdi…

Esprilerin havaya uçuştuğu dönüş yolunda Orman, “şimdi bekliyorsunuz ki, başkan bize prim verecek. Çok beklersiniz…” çıkışını yaptı. Ardından ise, “size daha iyi bir önerim var. UEFA’nın geçilen her tur için kulüplere verdiği bir prim var. Geçin turları alın priminizi. Daha ne diyeyim” çıkışını yaptı.
Şampiyonlar Ligi’nde takımlar ikinci tura çıkınca, 5,5 milyon euro, çeyrek finalde 6 milyon euro, yarı finalde ise 7 milyon euro ekstra prim alıyorlar. Şampiyonlar Ligi’ni kazanan takımın kasasına 15 milyon euro, 2’nci olan takımın kasasına ise 10.5 milyon Euro giriyor.

BEŞİKTAŞ’IN NAPOLI ZAFERİNE PAKİSTAN’DAN KUTLAMA GELDİ

Beşiktaş’ın galibiyeti sadece taraftarları değil, devletin her kademesinden alkış aldı… Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan bizzat Başkan Fikret Orman’ı arayarak tebrik etti. Beşiktaşlılığı ile bilinen eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ise sadece Orman’ı değil teknik direktör Şenol Güneş’i de arayarak kutladı. Orman’ı arayanlar arasında Devlet Bahçeli’de vardı. Orman’ı tebrik edenler arasında en ilgi çekici olanı ise Beşiktaşılığı ile tanınan Pakistan eski devlet başkanı Pervez Müşerref oldu. Tahsilini Türkiye’de yapan ve fanatik Beşiktaşlı olan Müşerref, bizzar aradığı Orman’ı kutlarken, “gurulandım” demeyi ihlam etmedi.

Yorumlar

Paylaş