NE YAKIŞIKLI BİR TAKIM OLDUK

0
1312

Maçın başında Kartal’ın sağlı sollu atakları var. Bunda Karabükspor’un oyun kuramaması da etkili. Kaybettikleri toplar Beşiktaş’a yeni atak fırsatları veriyor. Yine jeneriklik bir gole Ahmet Şahin’den izin yok. Tecrübesine saygı duyuyoruz. Teknik adamla aynı yaşta olmak her futbolcuya nasip olmaz. Tebrikler Ahmet. Oynayabildiğin kadar oyna. Nasılsa kaleci yetişmiyor.

Kiralıklar Ömer’i geliştirmiş

Ömer’in ilk gol de ön direkte olması çok önemli. Vuramasa da topun uzaklaştırılmasını önledi. Yoksa, Caner’in müthiş ortası heba olacaktı. Aklı hep gol de olan oyuncuların ıskası bile işe yarar. Kaldı ki ikinci golde topla rakibin arasına girerek, Dany’den kurtulması ve yaptığı gol vuruşu usta işi. Yaptığı kiralıklar Ömer’i geliştirmiş. Fakat artık kalıcı olmak zamanıdır.

Karabük lige yakışıyor

İkinci golden sonra Karabükspor’un atakları başladı. Kolay geçilen orta saha Kırmızı- Mavililer için büyük avantaj. Çünkü Atiba yok. Gökhan ve Tolgay top kullanmakta becerili ama defansif olarak eksikler. Gökhan’ın katkı sağlayacağı kesin. Fakat Tolgay’ın iyi işleri hep ofansif. Rekabet artıyor. Oyunu iki yönlü oynayan sahada kalacak. Sadece defans yada sadece ofans yetmiyor. Futbol çok aç gözlüdür. Hep daha fazlasını ister.

Futbolun adresi Arena

Hırvat hoca kısa zamanda takımını toparlamış. Igor Tudor’la futbol oynamak isteyen bir Karabükspor seyrediyoruz. Sezon başından beri kötü maçları yok. Poko takımın en çok dikkat çeken oyuncusu. Traore’nin golü mükemmel bir plase. Bir galibiyet serisi bu takımı düşme potasından uzak tutar. Bu Karabükspor süper lige yakışıyor.. Fabricio basit hata yapmadı. Tosiç geçen sezondan çok farklı. Şu an Beşiktaş defansının en banko adamı. Diğer oyuncuların performansı Tosic’in sadece mevkisini değiştirir. İlk onbirdeki yeri baki. Futbolun yeni adresi Vodafone Arena. Güncellemekte fayda var…

Feyyaz Uçar

Yorumlar

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER