Rusya Premier Lig takımlarından Lokomotiv Moskova’da forma giyen eski Beşiktaşlı futbolcu Manuel Fernandes, Rus basınına samimi açıklamalar yaptı. Fernandes özellikle Beşiktaş’la ilgili gelen bir soruya çok içten cevap verdi.

Manuel Fernandes’in “Beşiktaş’a geri döner misin sorusuna yanıtı Rusya Premier Lig takımlarından Lokomotiv Moskova’da futbol hayatını sürdüren fakat yeni yabancı kuralından ötürü geçtiğimiz sezon ilk 11’de fazla forma şansı bulamayan Fernandes, Rus basınına yaptığı açıklamada “Beşiktaş’a dönmek ister misiniz?” sorusuna, “Türkiye’yi özlediğim doğru. Ancak
Beşiktaş dönemi artık eskide kaldı. Şu anda Beşiktaş’ta iyi bir arkadaş ortamı vardır diye düşünüyorum. Ne yalan söyleyeyim, her futbolcu böyle bir ortamı ister ama o dönem benim için eskide kaldı” yanıtını verdi.

Manuel Fernandes’ten Beşiktaş’a Şampiyonlar Ligi mesajı Güzel günlerim de oldu. Şimdi önüme bakmam gerekiyor. Şunu da belirteyim ki, Beşiktaş’ta şu anda güzel bir ortam var gibi görünüyor. Özlenen şampiyonluk geldi. Ben Beşiktaş’ın Şampiyonlar Ligi’nde de başarılı olacağını düşünüyorum. Eğer iyi bir gruba düşerlerse gruba düşerler. Bu noktadan sonra kulüp artık Avrupa’da da çıtayı yükseltecektir” diye düşünüyorum.

Haberin Kaynağı: Futbolarena.com

Yorumlar

Paylaş