Beşiktaş Çekmeköy – Sancaktepe Basketbol & Voleybol Spor Okulu ve Sancaktepe İstanbul Spor Kulübü, genç kartallarımıza Kuşadası’nda yaz gelişim kampı düzenliyor.

Kamp Bilgileri:

24 – 28 Haziran 2016 tarihleri arası 200-250 sporcu ile hem yaz tatilinde başarılı bir kamp organizasyonu yapmış, hem de eğlenirken antrenman gerçekleştirip sezona ve maçlarla hazırlanmış olacaktır. Kamp kural ve amaçları çerçevesinde; sporcularımız bol bol maç yapıp kişisel yeteneklerini geliştirirken aynı zamanda arkadaşlık duygularını pekiştirecek, paylaşım ve takım olma ruhunu tadarak sosyal bir ailenin parçası olacaklardır.. Kapalı salon otelimize yaklaşık 3 dakika mesafede olan Derici Mustafa Gürbüz Anadolu Lisesini, ayrıca otelimizin açık basketbol sahasını kullanıyoruz. Artı olarak açık futbol sahası ve daha birçok aktivite alanı ile süper bir kamp bizleri bekliyor.

BJK Sancaktepe & Çekmeköy Spor Okulu ve Sancaktepe İstanbul SK grubu olarak her şey dahil sistemde konaklama yapılacak olup, sabah kahvaltısı, öğle yemeği, akşam yemeği, gece çorbası dahil, ücretsiz olarak yararlanabileceklerdir. Tüm alkolsüz içecekler gün boyunca ücretsizdir.

Otelimiz ücretsiz aktiviteleri çerçevesinde tüm sporcularımız, 3adet açık havuz, su kaydırağı, kumsal, kapalı yüzme havuzu, fittness, sauna, hamam, Futbol, Masa Tenisi ve diğer açık spor alanları (otelin yönlendirmeleri doğrultusunda) ve diğer ücretsiz aktivite alanları kullanabileceklerdir.

Organizasyon süresince bir müzik ekibimiz katılımcı çocuklarımızla müzik aktivitesi gerçekleştirecektir. Bu ritim atölyesi ile çocuklarımız güzel bir aktivitede bulunurken, çok eğlenecek, birlikte bir takım olmanın farkına varacak ve ortak bir ürün ortaya çıkartacaktır. Fotoğrafçımız gün boyu tüm sporcularımızın fotoğraflarını çekerek, gün içinde sosyal medya hesaplarımızda paylaşacaktır.

Basketbol & Voleybol Kamp Ödülleri :

En İyi Şutör
En İyi Asit Yapan Oyuncu
En İyi Ribaunt Oyuncusu
En Yardımsever Oyuncu
En Centilmen Oyuncu
Örnek Sporcu Ödülü
En Disiplinli Oyuncu
En İyi Savunma Oyuncusu
En Çok Gelişme Gösteren Oyuncu
En İyi Sıçrayan Oyuncu
En İyi Pasör Oyuncu
En İyi Smaçör Oyuncu

İHTİYAÇ LİSTESİ :

Nüfus Cüzdanı Aslı
Çift taraflı antrenman forması,maç formaları
Beyaz pamuklu kısa kollu t-shirt
Yeterli sayıda iç çamaşırı
Yeterli sayıda spor çorap
Günlük kullanım için çorap
Günlük kullanım için şort (2-3 adet)
Günlük kullanım için t-shirt (2-3 adet)
Sweat-shirt (1 adet)
Pijama Spor ayakkabı
2 adet terlik (havuz/deniz ve oda kullanımı için)
1 adet mayo (varsa 2. mayo getirilebilir)
Yüksek koruma faktörlü güneş kremi
Havuz ve deniz için gözlük
Havuz ve deniz için havlu
Diş fırçası, diş macunu
Şampuan, Deodorant
Düzenli kullanılan ilaç (Koçlara bilgi verilmelidir.)
Kirli torbası
Uygun miktarda harçlık (Max. 100 TL)

– Kampçılarımız yanlarında telefon getirebilirler. Telefonlar görevli koçlar tarafından toplanacaktır. Kampın 2.günü akşam yemeği sonrası kendilerine verilerek her akşam 30 dakika görüşme yapabileceklerdir.
Telefon getirmeyen kampçılarımız, koçların telefonları ile görüşme sağlayabilirler.

– PSP, ipod, ipad, vb. cihazların kampa getirilmesi uygun değildir.

ODALARIMIZDA HER SPORCUMUZ AYNI TİP TEKLİ YATAKTA KONAKLAYACAKTIR.

A7DjXr

Haberin Kaynağı: HaberKarakartal.com

Yorumlar

Paylaş