Numaralı tribünün sponsoru Beko olacak. Erkek Basketbol Takımı’na ise Aygaz.
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Koç Holding Onursal Başkanı Rahmi Mustafa Koç’u Vodafone Arena’da ağırladı… Beşiktaş kongre üyesi olan Rahmi Koç’a Vodafone Arena’yı gezdiren Başkan Orman, statla ilgili teknik bilgiler verdi. Ayrıca Koç, Beşiktaş teknik heyeti ve oyuncularıyla bir araya geldi. Teknik Direktör Şenol Güneş ve Kaptan Tolga Zengin ile Vodafone Arena şeklindeki pastayı kesen Koç, Portekizli oyuncu Ricardo Quaresma ile de sohbet etti. Öte yandan Beşiktaş ile Koç Grubu, bir kez daha işbirliği anlaşması imzalayacak.

AÇIKLAMA YAPILACAK

Numaralı tribünün isim sponsoru Beko firması olacak. Tribün sponsorluğunun dışında Koç Grubu, Beşiktaş Erkek Basketbol Takımı’na da destek verecek. Gelecek sezondan itibaren Aygaz firması ile yola devam edilecek. Siyah-beyazlılar, ligde “Beşiktaş Aygaz” ismi ile parkeye çıkacak.

İYİ FİYATA BİTİRMİŞLER

Rahmi Koç, Fikret Orman’ı stadı yaptığı için tebrik etti: “Bu stat fevkalade modern… İyi fiyata bitirmişler. Çok süratli yapılmış. 145 bin metrekare… Bundan sonra bu stadı güzel idare etmek lazım, maçlarda da kazanmak lazım… Buranın büyük bir geçmişi var. İnşallah o şekilde devam eder. Şampiyonluğu görmek için de geleceğiz.”

Haberin Kaynağı: Fanatik

Yorumlar

Paylaş