Ankara’nın Taksim’i olarak bilinen Kızılay’da bulunan ve 2011 yılından bu yana hizmet veren Kızılay AVM’de, Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nün resmi ürünlerinin satıldığı Kartal Yuvası mağazasına AVM yönetimi tarafından çifte standart uygulandığı ortaya çıktı.

Edindiğimiz bilgilere göre, Kızılay AVM’nin dış cephesine, Kartal Yuvası’nı temsilen tabela asma talebinde bulunan mağaza sorumluları, AVM yönetiminin çifte standartına maruz kaldı. Galatasaraylı olarak bilinen Kızılay AVM Genel Müdürü Sinan Akdemir’in Beşiktaş JK’nın ürün satış kanalı olan Kartal Yuvası Mağaza sorumlularından 50 Bin TL ücret talep ettiği, Gs Store Mağazasından ise hiç bir bedel almadan bilabedel tabelayı AVM’nin dış cephesine astırdığı öğrenildi. Hatta bununla da kalmayan AVM yönetimi Beşiktaş’ın kazandığı şampiyonluğun ardından, belediyenin vergi kesebileceğini bahane göstererek, Siyah-Beyazlıların bayrak asmasına da izin vermedi. 

Bahsi geçen Kızılay Avm’nin dış cephesi ve giriş kapıları;

L3D301

6nNnbW

Öte yandan sosyal medyada örgütlenen bir grup Beşiktaşlı taraftarın Kızılay AVM’yi boykot edeceği, bu çifte standarttan vazgeçilmemesi durumunda Kızılay AVM’ye karşı aldıkları boykot kararlarının devam edeceği gelen bilgiler arasında.

Haberin Kaynağı: Superligyolu.com

Yorumlar

Paylaş