KARTAL UÇTU RENKLİ BASIN KUDURDU

0
4027

Beşiktaş’ın dün akşam Gaziantepspor ile oynadığı hazırlık maçında sergilediği futbol, adeta Siyah-Beyazlıların rakiplerine korku verdi.

Zengin kadro rotasyonu, oyuncuların yetenekleri ve hırsıyla ortaya konan takım oyunu, Şenol Güneş önderliğinde ki Beşiktaş’ı bu sene de şampiyonluğun uzak olarak favorisi gösteriyor.

Beşiktaş’ın ligi bu sene de domine edecek görüntüsü, Fenerbahçe ve Galatasaray’ın kötü futbollarının bir kez daha gözler önüne serilmesinin sinyallerini veriyor.

Rakip takımların bu kötü görüntüsü taraftarlarının da etkiliyor ve tv reytingleri,  gazete tirajlarında düşüş yaşanıyor. Durumdan rahatsız olan renkli medya diye tabir edilen, Galatasaray ve Fenerbahçe’ye yakın medya kuruluşlarında görev alan haberciler, ülkemizi Şampiyonlar Ligi’nde temsil edecek tek takım olan Beşiktaş aleyhine yayınlar yapmaya başlayarak kaostan medet umar hale geldiler.

İşte Beşiktaş’ın muhteşem futbolla kazandığı Gaziantepspor maçı sonrası yapılan bazı haberler, renkli medyanın ne kadar zavallı, acınacak halde olduğunun kanıtı.

1

2

3

Haberin Kaynağı: HaberKarakartal.com

Yorumlar

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER