Geçtiğimiz günlerde ülkemizde yaşanan terör olayları nedeniyle ailesinin Türkiye’ye gelmek istemediğini bu sebeple takımdan ayrılmak istediğini söyleyen Jose Sosa, antrenmanlara çıkmamış fakat sonrasında geri adım atarak takımla birlikte çalışmalara başlamıştı.

DHA’nın haberine göre, Serie A devi Milan’ın talip olduğu Jose Sosa, siyah beyazlı ekibin yeni sezon hazırlıkları kapsamındaki antrenmanlara katılmamış ve başkan Fikret Orman ve teknik direktör Şenol Güneş’in tepkilerini çekmişti. Ancak daha sonra Beşiktaş ile idmanlara çıkmaya başlayan Jose Sosa için sözleşmesinde yenilemeye gideceği ve kazandığı paranın yükseleceği belirtilmişti.

İtalyan basınında ise bugün yapılan habere göre Arjantinli yıldızın hala Milan’a gitmek istediği ve Beşiktaşı’ın kendisine sunduğu yeni sözleşmeyi reddetiği iddia edildi. Milan’ın 4 milyon euro bonservis parası önerdiği Sosa için Beşiktaş ise 8 milyon euro da ısrarcı.

Öte yandan  Jose Sosa için Milan’ın yanı sıra İspanya La Liga’ya bu sezon tekrar yükselen Deportivo Alaves’in talip olduğu haberde yazıldı.

Yorumlar

Paylaş