İnegöl’ün Beşiktaşlı Kongre Üyeleri ve kulübün İnegöl’deki önde gelen isimleri, İnegöl Beşiktaşlılar Derneği çatısı altında bir araya gelerek Beşiktaş’ın İnegöl’de daha iyi temsil edilmesi adına istişarelerde bulundu.

İnegöl’de Çarşamba günü Beşiktaş camiası bir araya geldi. Beşiktaşlılar Derneği organizasyonu ile bir araya gelen siyah beyazlı camia, kulüplerinin İnegöl’de en iyi şekilde temsil edilmesi ve derneğin geleceğe dönük programları hakkında istişarelerde bulundu. İnegöl Beşiktaşlılar Derneği Yönetim Kurulunun eksiksiz katıldığı ve bunun yanı sıra kulübün kongre üyeleri ile siyah beyazlı renklere gönül veren birçok tanıdık simanın yer aldığı yemek, Angelacoma Hotel’de düzenlendi.

MERSİN MAÇINI HEP BİRLİKTE İZLEDİLER

İnegöllü Kartallar, yemek sonrası Beşiktaş – Mersin İdman Yurdu maçını da hep birlikte izledi. Düzenlenen programa ilişkin konuşan Beşiktaşlılar Dernek Başkanı Abdurrahman Maksutlar, “Öncelikle bizleri kırmayarak bu önemli toplantıya teşrif eden değerli büyüklerimize teşekkür etmek istiyorum. Derneğimizin yakın zamanda yapılan olağan kongresinde yeni ve daha güçlü bir ekiple göreve geldik. Bu süre zarfında geleceğe dönük planlarımızı yapmadan önce, siz değerli büyüklerimizin bizlerin yanında olduğunu bilmek ve desteğinizi hissetmek bizler için hem güç, hem de onur kaynağıdır. İnegöl’ de Beşiktaş’ı temsil eden tek gerçek kurum İnegöl Beşiktaşlılar Derneği olduğundan, yapılacak faaliyetlerde sizlerinde görüşlerini almak ve bu birlikteliği dosta düşmana göstermek için benzer toplantıları ileriki tarihlerde de düzenleme planımız olduğunu belirtmek isterim” dedi.

Beşiktaş Divan Kurulu Üyesi ve İnegöl’de Beşiktaş denince ilk akla gelen isimlerden biri olan Fikri Bayraktar ise “Bu güzel daveti organize ettikleri için derneğimizin yönetim kuruluna tüm arkadaşlarım adına teşekkür ederim. Bu gibi organizasyonların daha sık yapılmasını, derneğimizi daha güçlü ve daha aktif kılacaktır. İnegöl’de Beşiktaş adına yapılacak ne varsa bizlerde derneğimizle birlikte, onların arkasında ve daha güçlü olmaları için elimizden geleni yapmaya hazırız” diye konuştu.

Haberin Kaynağı: HaberKarakartal.com

Yorumlar

Paylaş