Şenol Güneş
Şenol Güneş

Milli takımlar için verilen arayı Hollanda temsilcisi Az Alkmaar ile hazırlık maçı yaparak değerlendiren Beşiktaş’ta teknik direktör Şenol Güneş alınan 4-1 mağlubiyet ve oyuncularının performansından memnun değil.

AZ Alkmaar maçı sonrası oyuncularıyla göreşen tecrübeli çalıştırıcı, hazırlık maçında skorun önemli olmadığını ancak yine de ortaya konan futboldan ve mücadeleden hoşnut olmadığını dile getirdi.

Sezonun ilk yarısının sonuna kadar üç günde bir maça çıkacak futbolcularını zorlu bir maratonun kendilerini beklediğini belirterek uyaran Şenol Güneş, “Bu zorlu süreçte takımda sürekli oynamayan futbolculara da büyük görev düşecek. Her an sahada görev alabilirsiniz, bu yüzden daima oynayacak gibi hazır ve formda olmalısınız” dediği öğrenildi. Tecrübeli teknik adamın, yapılan provalarla birlikte futbolcularından performanslarını yükseltmelerini istedi.

Bir günlük iznin ardından hazırlıklara yeniden başlayacak Beşiktaş’ta gözler Adanaspor maçına çevriliyor.

Siyah beyazlı takımın teknik ekibi, Adanaspor’un görüntülü analizleri üzerinde çalıştı ve futbolculara hafta boyunca görüntülü anlatımlarla antrenmanlarda rakibi ezberletecek.

Tosic’in iyileşmesiyle birlikte Caner ve Talisca dışında eksik bulunmayan siyah beyazlı takımda, hazırlık maçında oyundan çıkmak zorunda kalan Necip’in oynayıp oynamayacağı maç günü belli olacak.

Yorumlar

Paylaş