Geçtiğimiz sezon ligi Beşiktaş’ın arkasından 2. olarak bitiren Fenerbahçe, transfer döneminde de Caner Erkin ve Gökhan Gönül’ü Beşiktaş’a kaptırarak adeta dağılmış vaziyette.

Hazırlık maçında Gökhan Gönül ve Caner Erkin’in gösterdikleri performansla iyice deliye dönen Fenerbahçe Medyası, suni gündemler yaratarak Beşiktaş’ta huzursuzluk çıkarmayı hedeflerken komik duruma düşüyor.

Fenerbahçe Medyası’nın son hokkabazlığı ise Beşiktaş’ın yıldızı Togay Arslan’ın Fenerbahçe’ye transfer olacağı iddiaları.

Özellikle bu sezon hem ligde hem de Şampiyonlar Ligi’nde büyük hedefler koyan Beşiktaş’ta her oyuncunun kendini Avrupa arenasında göstermek için büyük çaba içerisinde olduğu düşünüldüğünde, Fenerbahçe Medyası’nın yaptığı art niyetli haberler, sarı-lacivertli camianın nasıl bir buhran içerisinde olduğunun kanıtı.

Renkli medya diye tabir edilen Fenerbahçe ve Galatasaray’a yakın olan medya mensuplarının yaptığı Tolgay Arslan hakkındaki uydurmaların daha fazla gündemi meşgul etmemesi için, Siyah-Beyazlı kulüpten yalanlama yapılması bekleniyor.

Haberin Kaynağı: HaberKarakartal.com

Yorumlar

Paylaş