Yönetimin gizli olarak İstanbul’a getirterek sağlık kontrolünden geçirdiği İspanyol file bekçisine sağlam raporu verildiği belirtildi.

Beşiktaş’ta kaleci transferi için yapılan operasyondan iyi haber geldi.. Siyah-beyazlı yönetim, bir süre önce İspanyol kaleci Fabricio Agosto Ramirez’i İstanbul’a getirterek sağlık kontrolünden geçirtmişti. Bu kontroller ve oyuncunun gelişi siyah-beyazlılar tarafından büyük bir gizlilik içinde yürütülürken, İspanyol file bekçisinin geçen sezon tek bir resmi maç bile oynamaması nedeniyle “Sakatlığı geçmedi, yapılan ön anlaşma iptal edilecek” söylemleri ortaya atılmıştı.

Ancak sözleşme imzalanmasına rağmen resmi olarak açıklanmayan İspanyol kaleci Fabricio’nun herhangi bir sakatlık probleminin olmadığı ve sağlık kontrollerinden sağlam raporu aldığı bildirildi. Beşiktaş yönetiminden konu ile ilgili olarak Fabricio’da hiçbir sorun çıkmadığı ve sözleşme iptali gibi bir durumun söz konusu olmadığı bilgisine ulaşılırken; ayrıca oyuncuların açıklanması için daha önceden bir program belirlendiği ve bu programa göre önümüzdeki hafta açıklamaların yapılmaya başlanacağı öğrenildi.

Haberin Kaynağı: Fotomaç

Yorumlar

Paylaş