Beşiktaş Kulübü kongre üyesi ve eski Mecidiyeköy Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Mustafa Kaya’nın, 2003 yılında trafik kazası sonucu hayatını kaybeden kızı Ece Kaya anısına yapılan futbol turnuvasının 10’unucusu tamamladı.

BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde gerçekleştirilen turnuvaya Denetim Kurulu Başkanımız Feyyaz Tuncel, Taraftar ve Derrnekler Sorumlumuz Selçuk Kaynarkan, Ece Kaya’nın ailesi, Gaziosmanpaşa Beşiktaşlılar Derneği, Perpa Beşiktaşlılar Derneği, Kadıköy 100. Yıl Derneği ve Çarşı Grubu’nun üyeleri katıldı.

Turnuvanın final mücadelesi öncesinde Beşiktaşlı ünlüler ve eski futbolcularımız bir gösteri maçı yaptı. Gösteri maçını eski futbolcularımızın oluşturduğu takım, Sertan Eser (3), Hikmet Çapanoğlu ve Aydın Tuna’nın golleriyle 5-1 kazandı.

Beşiktaş İstanbul Dernekleri ve taraftar topluluklarının katılımıyla bu yıl 10.’su düzenlenen Ece Kaya Futbol Turnuvası Finali’nde Gaziosmanpaşa Beşiktaşlılar Derneği ve Çarşı Grubu karşılaştı. Çarşı Grubu turnuvanın şampiyonu oldu ve şampiyonluk kupasını aldı.

Haberin Kaynağı: Bjk.com.tr

Yorumlar

Paylaş