Geçtiğimiz günlerde bazı Genel Kurul Üyelerinin sosyal medyada Yönetim Kuruluna karşı yaptığı eleştirisel paylaşımlarından dolayı Disiplin Kurulu’na sevk edilmesi çok tartışılmıştı.

Konu ile alakalı, Genel Kurul Üyesi Murat Turkoz, HaberKarakartal.com’a önemli açıklamalarda bulundu.

Adaletin ve kuralların herkes için geçerli olduğunu belirten Turkoz, ”Madem genel kurul üyelerinin keyfekeder şikayet ile ihraçları isteniyor, o zaman sosyal medyada transfer duyumları ve dedikoduları yapanlar içinde aynı sürecin işleyebileceğini söyleyerek Beşiktaş JK Tüzüğünü işaret etti”

Açıklamalarına devam eden Turkoz şu ifadeleri kullandı. ”Kulüp yetkilileri haricinde kulüp adına demeç vermek, kulübün ilgi ve alakasının olduğu konularda yetkisiz yetkililer gibi sosyal medyada ve herhangi bir mecrada yazılı olarak demeç vermek BJK Tüzük 47-A gereği kınamadır. Herhangi bir Kongre Üyesi BJK tüzük hükümlerine riayet etmezse tüzük hükümleri belli ve nettir. Kaldı ki bunu Sn Başkan da dile getirdi;

13866653_1219471314763785_1486894049_n

Diğer yandan Beşiktaş’a zarar verdiklerinin farkında değiller, rakip kulüpler araya girip fiyat arttırımına giriyor” diyerek sözlerini tamamladı.

Haberin Kaynağı: HaberKarakartal.com

 

 

 

Yorumlar

Paylaş