Şampiyonlar Ligi’nde Beşiktaş’ın gruptaki rakiplerinden Dinamo Kiev bu sezon lige iyi başlamasına rağmen kulüp başkanı Surkis ve teknik direktör Rebrov futbolcuların isteksizliğinden şikayetçi.

“OYUNCULAR İSTEKSİZ.”

Dinamo Kiev’in 20 Ağustos’ta Ukrayna Ligi’nde Volyn’i 2-1 mağlup ettiği maçın ardından teknik direktör Rebrov, “Kağıt üzerinde favori olduğumuz maçta gerekenden daha fazlasını ortaya koymalıydık. Zor kazandık. Oyuncular gerçek formlarını sahaya yansıtmıyor..” ifadelerini kullanmıştı.

Bu yorumların üzerine Dinamo Kiev’de ilk 11’de oynayan bazı futbolcuların takımdan ayrılmak için bilerek gerçek formlarını sahaya yansıtmayarak takımı sabote ettikleri Ukrayna basınında konuşuldu.

BAŞKAN SURKIS DE DOĞRULADI.

Dinamo Kiev Teknik Direktörü Sergei Rebrov’un, Volyn maçı sonrası yaptığı açıklamaları kulüp başkanı Surkis de doğruladı. İsim vermeden takımda bazı futbolcuların isteksiz olduğunu vurgulayan Surkis, “Mutlu değilim. Soyunma odasında oyunculara anlattım. Volyn’i biz iç sahada böyle zar zor yenmemeliyiz. Aranızda isteksiz oynayanlar var.” şeklinde bir açıklama bulunmuştu.

14101678_1244121208965462_352906295_n

Yorumlar

Paylaş