Beşiktaş’ın İletişimden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Candaş Tolga Işık, taraftarların yüreğine su serpti. Transferlerle ilgil önemli açıklamalarda bulunan Işık, Fikret Orman’ın prensipleri olduğu ve Beşiktaş’ın parasını harcarken çok titiz davrandığını söyledi.

“FİKRET ORMAN BEŞİKTAŞ’IN PARASINI HARCARKEN TİTİZ DAVRANIYOR”

“Yeni sezonda 3. yıldızı takacağız. Avrupa’da da Beşiktaş’tan daha çok söz ettireceğiz. Başkanımızın transferde prensipleri var. Bütçeye uygun davranmaya özen gösteriyor. Beşiktaş’ın parasını harcadığı için çok titiz çalışıyor. Transfer sezonunun bitmesine vakit var daha. Taraftarlarımız rahat olsun. Geçen sezondan daha iyi olacağız.”

“AÇTIĞIMIZ PANKART BİN GALİBİYET BEDEL”

“Beşiktaşlı taraftarların açtığı ’Bu vatan şerefimiz, demokrasi hakkımız’ pankartı bin tane galibiyete bedeldi. Futbolun içine saha dışındaki güzellikleri de katmak lazım. O pankartı görünce hepimizin gözleri doldu. Futbolun buna ihtiyacı var. Darbeye, teröre karşı duruşumuza aykırı bir şey yapmadık. Taraftarlarımızın tavrı da müthişti. Şiddetin içine girmeyen, birlik ve beraberlik ortamını bozmayan hava içindeydi.”

Yorumlar

Paylaş