Tolgay Arslan
Tolgay Arslan

Beşiktaş, transfer haberleri günden güne artan gurbetçi yıldızı Tolgay Arslan’ı elinden kaçırmamak için harekete geçti.

Son günlerde yükselen formuyla birlikte yurt içi ve yurt dışından gelen transfer haberleriyle gündeme gelen Tolgay Arslan ile ilgili kulübü Beşiktaş, harekete geçti.

Transferin gözdesi Tolgay Arslan

Gurbetçi yıldızı kadrosunda tutmak isteyen Beşiktaş, özellikle Fenerbahçe iddialarının ortaya atılmasıyla iyi sıkı tutmaya başladı.

Beşiktaş Tolgay’ı bırakma niyeti yok

Şenol Güneş’in son derece memnun olduğu ve Şampiyonlar Ligi ile Süper Lig yarışında ihtiyacı olduğunu belirttiği Tolgay Arslan’ın ücretinde zam yapmayı düşünen Beşiktaş, 26 yaşındaki yıldız oyuncusunu bırakmayı düşünmüyor.

Fenerbahçe’den Tolgay’a 3 milyon Euro

Milan, Manchester United, Valencia, Inter ve Napoli gibi Avrupa devleriyle transfer haberlerine konu olan Tolgay Arslan’ın AMK’nın haberine göre; adı Fenerbahçe ile anılmaya başlanması siyah beyazlı yönetimi tedirgin ederken, ezeli rakiplerinin Tolgay’a yıllık 3 milyon Euro ücrete kadar çakabileceği belirtildi.

Beşiktaş Tolgay’a zam yapacak

Beşiktaş’tan 1 milyon 450 bin Euro kazanan Tolgay Arslan için Fenerbahçe’nin de 7 milyon Avro bonservis ücretini de gözden çıkardığı belirtildi. Beşiktaş’ın yıldız oyuncunun ücretini 2 milyon Euro bandının üzerine alması bekleniyor.

Yorumlar

Paylaş