Kadın – Erkek fark etmeksizin, Basketbol takımlarımızın başarısızlıklarının yanı sıra, sporcuların saha dışı tavırları da, Taraftarlarımızı çok üzüyor.

Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi’nde ilk 8 dışında kalarak Beşiktaş camiasını hayal kırıklığına uğratan Kadın Basketbol Takımımız’ın oyuncularından Ayşe Cora, Türkiye A Milli Takım kampında, federasyonun resmi Twitter sayfası üzerinden taraftarlardan gelen soruları yanıtladı.

Bir Galatasaray taraftarının kendisine “Galatasaray’dan ayrıldığında neler hissettin, Galatasaray’a geri dönmeyi istiyor musun?” sorusu üzerine Ayşe Cora, Beşiktaşlı taraftarları şoke eden bir yanıt verdi.

Ayşe Cora, Galatasaraylı taraftarın sorusunu “Galatasaray’dan ayrıldığımda çok üzülmüştüm. Onlar benim ailem gibi olmuştu. Profesyonel kariyerimde ayrılıklar olabilir ama bir gün Galatasaray’a geri dönem isterim.” şeklinde cevapladı.

Cevap tweetinin kısa süre içinde Beşiktaş taraftarları arasında hızlıca paylaşılması üzerine gelen tepkiler sonrası tweet, federasyonun resmi Twitter hesabınca silindi.

Yk1ROl-vert

Haberin Kaynağı: Kartalbasket.org

Yorumlar

Paylaş