Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, forvet transferini gerçekleştirmek için İngiltere’ye uçtu.

Geçtiğimiz sezonu şampiyon kapatan Beşiktaş, en önemli hücum silahı olan Mario Gomez’i Türkiye’de yaşanan siyasi olaylar yüzünden kaybetmiş ve yeni hücumcu arayışlarına başlamıştı.

Siyah-Beyazlılar’ın Alman golcüye verdiği süre de dün itibari ile sona erdi ve Gomez’in Beşiktaş’a dönme ihtimali iyice zayıfladı.

Orman Londra’ya uçtu

Bu gelişmenin ardından Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, forvet transferini sonuçlandırmak için bugün Vodafone Arena’da düzenlenecek olan belgesel sunumunu erteledi ve Londra’ya hareket etti.

Hedefte Remy, Benteke, Bony var

Fikret Orman’ın İngiltere’deki transfer hedefinde Chelsea’den Remy, Liverpool’dan Benteke ve Manchester City’den Bony var. Orman’ın bu futbolcularla ilgili olumlu ya da olumsuz olarak transfere nokta koyması bekleniyor. Londra’dan 3 futbolcuyla ilgili olumsuz sonuç çıkarsa Siyah-Beyazlılar diğer alternatiflere yönelecek.

Aboubakar transferi zora girdi

Forvet transferinde ilk seçeneklerden biri olan Vincent Aboubakar’dan da gelen haberler yönetimi düşündürüyor. Kamerunlu forvetin Türkiye’de futbol oynamaya sıcak bakmaması yönetimi sıkıntıya düşürdü.

Aboubakar transferinde sıkıntı olmasının ardından forvet listesine Çin’de forma giyen Asamoah Gyan ve Meksika’nın Tigres takımında forma giyen Andre-Pierre Gignac eklendi.

Haberin Kaynağı: Fanatik

Yorumlar

Paylaş