Kim veya kimler tarafından yönetildiği belli olmayan ve Fenerbahçe yönetimine yakınlığı ile bilinen 12numara.org adlı internet sitesi, Twitter’ın gizlilik ilkelerinin arkasına saklanarak, kişilere iftira ve hakaretler yağdırmaya devam ediyor.

Son olarak 15 Temmuz’da gerçekleştirilmeye çalışılan hain darbe girişimi sırasında, Vodafone Arena’ya inen askeri helikopterin görüntüsü çok konuşulmuş, Başkanımız Fikret Orman’ın kendisine ne yapalım diye soran stat görevlilerine olay yerinden uzaklaşın talimatı verdiğini söylemesinin ardından, bu durumu fırsat belleyerek haince iftiralar atan 12numara.org yöneticileri bir ahlaksızlığa daha imza attılar.

Ankara’da bulunan Başkanımız Fikret Orman’ın, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan’ı makamında ziyaret etmesinin görüntülerini, aşağılık imalarda bulunarak paylaşan 12numara.org yöneticileri yine kendilerine yakışan aşağılık duruşu sergilediler.

Aynı zavallı güruh, Beşiktaş Başkanı Fikret Orman hakkında yaptıkları aşağılık paylaşımın ardından ise Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın Cumhurbaşkanımız Erdoğan ile görüşeceği bilgisini de verdiler.

Sosyal medya hesaplarının arkasına saklanarak, herkese her türlü hakaret ve iftirayı atan, tasmalarının kimin elinde olduğu belli olmayan bu kansız hainlere kimin ne zaman dur diyeceği ise merak konusu.

1

2

Haberin Kaynağı: HaberKarakartal.com

 

 

Yorumlar

Paylaş