Yeni sezon hazırlıklarını Avusturya’da sürdüren Beşiktaş’ta, terör olayları sebebiyle takımdan ayrılmak isteyen Jose Sosa’nın yerine alternatif isimlere bir yenisi daha eklendi.

Fanatik Gazetesi’nin haberine göre, Arda Turan… Türkiye’nin şu an için dünyada en çok tanınan oyuncusu… Ve şimdi yine büyük bir transfer iddiasıyla Türk spor basınının gündeminde… Hele daha önceden yaptığı bir açıklama var ki Beşiktaşlı taraftarları ciddi şekilde heyecanlandırıyor.

Geçen sezon transfer olduğu Barcelona’da uyum sorunu yaşamayan ancak transfer yasağından doğan sebeplerle 6 ay sahalardan uzak olan Arda’nın ismi Beşiktaş’la anılıyor.

İspanyol basının tarafından takımın Denis Suarez transferiyle kadroda forma şansı bulmasının zor olduğu belirtilen 29 yaşındaki oyuncunun adı Beşiktaş’la anılıyor.

Menajeri Ahmet Bulut’un Beşiktaş’la olan iyi ilişkileri biliniyor. Hatta “Yükselenim Beşiktaş” sözleri tüm futbolseverlerin aklında.

13 Ağustos 2014 tarihinde hayatını kaybeden Süleyman Seba’ya vefa için Beşiktaş formasını sırtına geçiren Arda Turan’ın “Yükselenim Beşiktaş” sözleri “Acaba birgün Beşiktaş’ta oynar mı?” sorusuna sebep olmuştu.

Yorumlar

Paylaş