Ali Eren Beşerler
Ali Eren Beşerler

1997-2003 yılları arasında Beşiktaş forması giyen Milli Futbolcu Ali Eren Beşerler, HaberKarakartal.com’a Beşiktaş hakkında özel açıklamalarda bulundu.

Süper Lig’in mutlak favorisinin Beşiktaş olduğunu belirten Ali Eren Beşerler, Şampiyonlar Ligi’nde ise gruptan çıkmak için her şeyin Beşiktaş’ın elinde olduğunu belirtti.

Kariyerine Teknik Direktör olarak devam eden Ali Eren Beşerler, Siyah-Beyazlıların Benfica ile oynayacağı maçın favorisi olduğunu, kendi taraftarı önünde iyi konsantre olunduğu takdirde galibiyetin zor olmadığını, alınacak 3 puanın ise Beşiktaş’ı gruptan çıkmak için büyük avantaj kazanacağını belirtti.

Beşiktaş’ın Kamerunlu golcüsü Aboubakar’ın performansını da değerlendiren Ali Eren Beşerler, Aboubakar’ın istekli bir oyuncu olduğunu fakat son vuruşlarında Gomez ve Demba Ba kadar bitirici olmadığını ifade etti. Aboubakar’ın Avrupa’da performansını yükseltmesi Beşiktaş’ın da başarısını yükselteceğinin altını çizen Ali Eren Beşerler, devre arasında alınacak 1-2 oyuncuyla Beşiktaş’ın elini çok daha güçlendireceğini söyledi.

Caner Erkin’in sakatlığına da çok üzüldüğünü belirten Ali Eren Beşerler, umuyorum ki Caner bir an önce iyileşir ve formasına kavuşur, bu kadar kısa sürede Siyah-Beyazlı takıma uyum sağlaması takım içindeki arkadaşlığın ne kadar iyi bir seviyede olduğunu gösterir bu da zaten başarıyı getirir dedi.

Habern Kaynağı: HaberKarakartal.com

Yorumlar

Paylaş