BURSA YONETIMI TRANSFERLER ICIN ACIK KAPI BIRAKIYOR. ANCAK YESIL-BEYAZLI KULUBUN SERDAR AZIZ ICIN 5 MILYON EURO BONSERVIS ISTEDIGI F.BAHCE’NIN BU RAKAMI DUSURMEYI PLANLADIGI IDDIA EDILIYOR.

Şenol Güneş’in ısrarla alınmasını istediği Serdar Aziz, Bursa’nın Sane’yi kadrosuna katmasıyla Beşiktaş’a bir adım daha yaklaştı.

Yeni sezon öncesinde özellikle savunmasını güçlendirmek için transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş’a, Bursaspor’dan iyi haber geldi… Teknik direktör Şenol Güneş’ın ısrarla alınmasını istediği stoper Serdar Aziz, adım adım siyah-beyazlı takıma doğru geliyor.. Bursaspor Başkanı Ali Ay’ın “6 milyon euro” bonservis bedeli istediği Serdar için Beşiktaş yönetimi en son 4.5 milyon euro’ya kadar çıkmış; ancak yeşil-beyazlı ekibin başkanı, istediği rakamda indirim yapmaya yanaşmamıştı.

Sıcak bakıyorlar
Dün ise ilginç bir gelişme yaşandı ve Bursaspor, Fransa 2. Lig takımlarından Stade Brest’in stoperi Vieux Sane’yi renklerine bağladığını duyurdu. Bu gelişme üzerine Serdar Aziz’in satılması için yapılan teklifleri değerlendirme kararı alan yeşil-beyazlıların, Beşiktaş’ın yaptığı 4.5 milyon euro + 2 kiralık oyuncu teklifini tekrar düşünme kararı aldı. Bursaspor’un, bu hafta içerisinde siyah-beyazlılara ‘olumlu’ yanıt vermesi ve transferin gerçekleşmesi bekleniyor.

Haberin Kaynağı: Fotomaç

Yorumlar

Paylaş